Geçici olarak temin edilemiyor!

Aruba 10G SFP+ LC LR 10km SMF Transceive ( J9151E )

22-27-716

: 3.035,99 USD + Kdv
: 70.481,48 TL
: 70.481,48 TL


Detay Özellikler
<p><strong>Marka :</strong> HPE<br /><strong>Aray&uuml;z :</strong> SFP+<br /><strong>Maksimum veri aktarım hızı :</strong> 10000 Mbit/s<br /><strong>Fiber optik bağlantı :</strong> LC<br /><strong>Maksimum transfer mesafesi :</strong> 10000 m<br /><strong>SFP alıcıverici t&uuml;r&uuml; :</strong> Fiber optik<br /><strong>Uyumlu Sistem (HS) kodu :</strong> 85369010<br /><strong>Tek modlu fiber (SMF) destekli :</strong> Evet<br /><strong>SFP alıcı-verici standardı :</strong> LR</p>
Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
: 70.481,48 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.



Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver