Hp Renkli Laser 3Qa55A Mfp M480F Tar-Fot-Faks Dubl

407-26-9187

: 611,49 USD + Kdv
: 733,79 USD
: 19.676,53 TL + Kdv
: 23.611,83 TL
: 23.611,83 TL
- +


Detay Özellikler

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55AR)

Dakikada 28 sayfaya varan hızlara ve en güçlü güvenliğe sahip HP giriş seviyesi Enterprise sınıfı Renkli MFP. 1

 • İşlevler: Baskı, fotokopi, tarama, faks
 • Baskı hızı: Dakikada en fazla 27 sayfa (siyah beyaz) ve 27 sayfa (renkli) 1
 • Baskı kalitesi siyah (en iyi): 600 x 600 dpi değerine kadar
 • Otomatik belge besleyici kapasitesi: Standart, 50 yaprak
Dinamik güvenlik özelliklerine sahip yazıcı. Bu yazıcı, sadece yeni veya yeniden kullanılmış bir HP çipi olan kartuşlarla çalışmak üzere tasarlanmıştır ve HP ürünü olmayan bir çip kullanan kartuşları engellemek için dinamik güvenlik önlemleri kullanır. Düzenli ürün yazılımı güncelleştirmeleri, bu önlemlerin etkinliğini sürdürecek ve daha önce çalışır durumda olan kartuşları engelleyecektir. Yeniden kullanılmış bir HP çip, yeniden kullanılmış, yeniden üretilmiş ve yeniden doldurulmuş kartuşların kullanımına olanak sağlar. Daha fazlası: //www.hp.com/learn/ds
 
 
HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f

Kullanımı ve yönetimi kolay

Kendinize ekstra yük bindirmeden çalışma gruplarını başarıya hazırlayın. Basit kullanım ve yönetim için tasarlanmış kompakt bir MFP kullanarak BT'ye ihtiyaç duyduğu filo genelinde kontrolü sağlarken insanların işleri nerede olursa olsun halletmesine yardımcı olun.

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f

Dünyanın en güvenilir baskı deneyimi 2

Tehditleri sürekli olarak durduran ve yeni tehditlere uyum sağlayan HP yazıcılar her zaman tetiktedir ve sektördeki en güçlü güvenliğe 2 sahiptir. Ayrıca yalnızca HP yazıcılar saldırılara karşı kendi kendini onarabildiği için BT müdahalesi gerektirmez.

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f

Çalışma gruplarına güç kazandıran geliştirilmiş üretkenlik

Günümüzün hızlı, çevik ve bağlantılı çalışma biçimlerini destekleyen, kolaylaştırılmış bir MFP ile işbirliğini ve üretkenliği kolaylaştırın. İşletmelerin her gün ihtiyaç duyduğu birinci sınıf renkli belgeleri basın, ayrıca kolayca tarayın ve kopyalayın.

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f

Sürdürülebilirlik akıllı çalışmaktır

Kaynak yönetimi iş için çok önemlidir ve verimlilik herkesin sorumluluğudur. Bu kompakt MFP mümkün olan her yerde tasarruf sağlarken insanların görevlerini çabucak tamamlamasına yardımcı olmak ve düşük enerji tüketimi için tasarlanmı

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55A) - İşinizin Üretkenliğini Arttırın

Bu başlık, ürünün adını, özelliklerini ve faydalarını net bir şekilde ifade ediyor. Ayrıca, "işinizin üretkenliğini artırın" ifadesi, ürünün hedef kitlesi olan iş dünyasındaki kullanıcıları hedefliyor.

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55A), yüksek performans, güvenlik ve üretkenlik sunan çok işlevli bir renkli lazer yazıcıdır. Dakikada 28 sayfaya varan baskı hızı, 150 sayfalık giriş kaseti ve 100 sayfalık çıkış çekmecesi ile işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde verilerinizi güvende tutabilir, mobil baskı özellikleri ile mobil cihazlarınızdan kolayca yazdırabilirsiniz.

Bu açıklama, ürünün özelliklerini ve faydalarını ayrıntılı bir şekilde anlatıyor. Ürünün hedef kitlesi olan iş dünyasındaki kullanıcıların ilgisini çekecek şekilde yazılmış.

hp color laserjet, enterprise, mfp, m480f, 3qa55a

Bu anahtar kelimeler, ürünün arama motorlarında bulunmasını sağlayacak şekilde seçilmiş. Ürünün adını, özelliklerini ve model numarasını içeriyor.

Avantajlar ve Tercih Sebepleri

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f'in avantajları ve tercih sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Yüksek performans: Dakikada 28 sayfaya varan baskı hızı ile işlerinizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.
 • Gelişmiş güvenlik: Gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde verilerinizi güvende tutabilirsiniz.
 • Çok işlevlilik: Yazdırma, kopyalama, tarama ve faks gibi tüm ihtiyaçlarınız için tek bir cihaz kullanabilirsiniz.
 • Mobil baskı: Mobil cihazlarınızdan kolayca yazdırabilirsiniz.

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f, aşağıdaki iş ihtiyaçları için ideal bir seçimdir:

 • Yüksek hacimli baskı yapan işletmeler
 • Güvenlik konusunda hassas olan işletmeler
 • Çok işlevli bir cihaza ihtiyaç duyan işletmeler
 • Mobil baskı özelliğine ihtiyaç duyan işletmeler

HP Color LaserJet

HP Color LaserJet, HP'nin renkli lazer yazıcı serisidir. Bu seri, yüksek performans, güvenilirlik ve üretkenlik sunan çeşitli modeller içerir.

Enterprise

Enterprise, HP'nin kurumsal iş dünyasına yönelik ürünleri için kullandığı bir markadır. Bu marka, yüksek performans, güvenlik ve güvenilirlik sunan ürünlere odaklanır.

MFP

MFP, "multifunction printer" yani "çok işlevli yazıcı" anlamına gelen bir kısaltmadır. Bu tür yazıcılar, yazdırma, kopyalama, tarama ve faks gibi çeşitli işlevleri tek bir cihazda sunar.

M480f

M480f, HP Color LaserJet Enterprise MFP serisinin bir modelidir. Bu model, dakikada 28 sayfaya varan baskı hızı, 150 sayfalık giriş kaseti ve 100 sayfalık çıkış çekmecesi gibi özellikler sunar.

(3QA55A)

(3QA55A), HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f'in model numarasıdır. Bu numara, ürünün hangi özelliklerle donatıldığını gösterir.

ETİKETLER ;
3qa55a
Color Enterprise Yazıcı,
HP Color LaserJet M480f,
HP LaserJet M480f,
enterprise,
hp color laserjet,
m480f,
mfp,
renkli lazer yazıcı,
çok fonksiyonlu yazıcı,

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55A)

HP Color LaserJet Enterprise MFP M480f (3QA55A) Tüm teknik özellikler
İşlevler

Baskı, fotokopi, tarama, faks

Siyah beyaz baskı hızı (ISO, A4)

Dakikada 27 sayfaya kadar 1

Baskı hızı renkli (ISO)

Up to 29 ppm 1

Baskı Hızı Renkli (ISO)

Dakikada 27 sayfaya kadar 1

İlk sayfa çıkışı siyah (Letter, hazır)

As fast as 9.3 sec 2 ( 3 Hazır durumdan İlk Kopya Çıkışı ve Tek Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 29183, Çift Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 24735 kullanılarak ölçülmüştür, ilk test belgeleri grubu ölçüme dahil değildir. Daha fazla bilgi için bkz. //www.hp.com/go/printerclaims. Gerçek hız sistem yapılandırmasına, yazılım uygulamasına, belge karmaşıklığına, baskı malzemesi boyutu, yönü ve türüne göre farklılık gösterir.)

İlk sayfa çıkışı siyah (A4, hazır)

9,5 saniye kadar kısa bir sürede 2 ( 3 Hazır durumdan İlk Kopya Çıkışı ve Tek Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 29183, Çift Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 24735 kullanılarak ölçülmüştür, ilk test belgeleri grubu ölçüme dahil değildir. Daha fazla bilgi için bkz. //www.hp.com/go/printerclaims. Gerçek hız sistem yapılandırmasına, yazılım uygulamasına, belge karmaşıklığına, baskı malzemesi boyutu, yönü ve türüne göre farklılık gösterir.)

İlk sayfa çıkışı renkli (letter, hazır)

As fast as 10.9 sec 2 ( 3 Hazır durumdan İlk Kopya Çıkışı ve Tek Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 29183, Çift Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 24735 kullanılarak ölçülmüştür, ilk test belgeleri grubu ölçüme dahil değildir. Daha fazla bilgi için bkz. //www.hp.com/go/printerclaims. Gerçek hız sistem yapılandırmasına, yazılım uygulamasına, belge karmaşıklığına, baskı malzemesi boyutu, yönü ve türüne göre farklılık gösterir.)

İlk sayfa çıkışı renkli (A4, hazır)

11,0 sn kadar kısa sürede 2 ( 3 Hazır durumdan İlk Kopya Çıkışı ve Tek Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 29183, Çift Taraflı Kopyalama Hızı ISO/IEC 24735 kullanılarak ölçülmüştür, ilk test belgeleri grubu ölçüme dahil değildir. Daha fazla bilgi için bkz. //www.hp.com/go/printerclaims. Gerçek hız sistem yapılandırmasına, yazılım uygulamasına, belge karmaşıklığına, baskı malzemesi boyutu, yönü ve türüne göre farklılık gösterir.)

Çift taraflı baskı

Otomatik (varsayılan)

Çalışma döngüsü (aylık, letter)

Up to 55,000 pages55.000 sayfaya kadar 

Çalışma döngüsü (aylık, A4)

55.000 sayfaya kadar 

Önerilen aylık sayfa sayısı

900 - 4.800 sayfa (HP, uzatılmış garanti süresi üzerinden sarf malzemeleri aralıklarını ve cihaz ömrünü içeren etkenlere göre görüntülü çıktıların aylık sayfa sayısının en uygun cihaz performansı için belirtilen aralık içerisinde olmasını önerir.)

Baskı kalitesi siyah (en iyi)

600 x 600 dpi değerine kadar

Renkli baskı kalitesi (en iyi)

600 x 600 dpi değerine kadar

Baskı dilleri

HP PCL 6, HP PCL 5, HP PostScript 3. düzey emülasyonu, yerel PDF baskısı (v 1.7), Apple AirPrint™

Baskı teknolojisi

Laser

Bağlantı, standart

2 Hi-Speed USB 2.0 Ana Bilgisayar; 1 Hi-Speed USB 2.0 Cihaz; 1 Gigabayt Ethernet 10/100/1000T ağ; 1 FAKS

Bağlantı, isteğe bağlı

HP Jetdirect LAN Aksesuarı 8FP31A; HP Jetdirect 3100w BLE/NFC/Kablosuz Aksesuarı 3JN69A

Mobil baskı yeteneği

HP ePrint; Apple AirPrint™; Mopria™ Sertifikalı; Wi-Fi® Direct Baskı; NFC Dokunmatik baskı (isteğe bağlı); PrinterOn Baskı 

Ağ özellikleri

Evet, şunları destekleyen HP Jetdirect Ethernet yerleşik baskı sunucusu (standart) yoluyla: 10Base-T, 100Base-Tx, 1000Base-T; Hızlı Ethernet ve Gig Links bağlantılarında 802.3az (EEE) desteği; IPsec (standart); 802.11a/b/g/n kablosuz ağ (İsteğe Bağlı); İkinci Ethernet bağlantı noktası (İsteğe Bağlı).

Kablosuz yeteneği

İsteğe bağlıdır, kablosuz donanım aksesuarı satın alındığında etkinleştirilir. Çift Bantlı Kablosuz İstasyon ve Wi-Fi Direct işlevi HP Jetdirect 3100w BLE/NFC/Kablosuz Aksesuarı 3JN69A ile kullanılabilir

Macintosh için Minimum Sistem Gereksinimleri

2 GB boş sabit disk alanı, internet bağlantısı veya USB bağlantı noktası, internet tarayıcısı. Ek işletim sistemi donanım gereksinimleri için bkz. //www.apple.com

Asgari Sistem Ihtiyaçları

2 GB boş sabit disk alanı, internet bağlantısı veya USB bağlantı noktası, internet tarayıcısı. Ek işletim sistemi donanım gereksinimleri için bkz. //www.microsoft.com

Dijital gönderim standardı özellikleri

E-postaya Tarama; Ağ Klasörüne Kaydetme; USB Sürücüsüne Kaydetme; SharePoint'e Tarama; FTP'ye Gönderme; İnternet Faksına Gönderme; Yerel Adres Defteri; SSL üzerinden SMTP; Boş Sayfa Kaldırma; Kenar Silme; Otomatik Renk Algılama; İçeriğe Göre Otomatik Kırpma; Compact PDF

Ekran

10.9 cm diagonal Colour TFT-LCD back lit 480 RGB (H) x 272 (V)

İşlemci hızı

800 MHz

Azami Bellek

2 GB

 

bellek

2 GB 

Bilgi Depolama

16 GB eMMC 

Kapasite

16 GB eMMC

Uyumlu İşletim Sistemleri

Windows 11; Windows 10; Windows 8; Windows 8.1; Windows 7; Windows Client OS; Android; iOS; Mobil İşletim Sistemi; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina 

Kağıt işleme girişi, standart

50 yapraklık çok amaçlı tepsi, 250 yapraklık giriş tepsisi

Kağıt işleme çıkışı, standart

150 yapraklık çıkış bölmesi

Kağıt işleme girişi, isteğe bağlı

İsteğe bağlı 550 yapraklık tepsi

Baskı malzemesi türleri

Kağıt (bond, broşür, renkli, parlak, fotoğraf, düz, baskılı, delikli, geri dönüştürülmüş, müsvedde kağıdı); Kartpostallar; Etiketler; Zarflar

Desteklenen ortam boyutları

Tepsi 1: A4, RA4, A5, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, A6, 16K, zarflar (B5, C5 ISO, C6, DL ISO); Özel: 76 x 127 - 216 x 356 mm; Tepsi 2: A4; RA4; A5; B5 (JIS); B6 (JIS); 10 x 15 cm; A6; 16K; 98 x 148 - 216 x 356 mm; İsteğe Bağlı Tepsi 3: A4; RA4; A5; B5 (JIS); B6 (JIS); 10 x 15 cm; A6; 16K; 98 x 148 - 216 x 356 mm

Ortam boyutları, özel

Tepsi 1: 76 x 127 - 216 x 356 mm; Tepsi 2: 98 x 148 - 216 x 356 mm; İsteğe Bağlı Tepsi: 98 x 148 - 216 x 356 mm

Desteklenen Dosya Biçimi

JPG; MTIFF; PDF; PDF/A; TIFF; XPS

Tarayıcı tipi

Masaüstü, OBB

Gelişmiş tarama çözünürlüğü

En fazla 600 dpi

Tarama çözünürlüğü, optik

En fazla 600 dpi

Tarama boyutu (OBB), maksimum

216 x 356 mm

Tarama boyutu (ADF), minimum

127 x 178 mm

Tarama boyutu, maksimum

216 x 297 mm

Tarama hızı (normal, A4)

Dakikada 29 sayfaya/46 resme kadar (siyah beyaz) ve 20 sayfaya/35 resme kadar (renkli) 4

Çift taraflı tarama hızı (normal, A4)

Dakikada 46 resme kadar (siyah beyaz), dakikada 35 resme kadar (renkli) 4

Çift taraflı tarama hızı (normal, letter)

Up to 49 ipm (b&w), up to 37 ipm (color) 4

Tarama hızı (normal, letter)

Up to 31 ppm/49 ipm (b&w), up to 21 ppm/37 ipm (color) 4

Otomatik belge besleyici kapasitesi

Standart, 50 yaprak

Çift taraflı ADF tarama

Evet, tek geçişli OBB çift taraflı baskı

Tarama teknolojisi

Temaslı Görüntü Sensörü (CIS)

Kopyalama hızı (siyah, normal kalite, A4)

27 kopya/dk

Kopyalama hızı (renkli, normal kaliteli, A4)

27 kopya/dk

Kopya çözünürlüğü (siyah metin)

En fazla 600 dpi

Kopya Çözünürlüğü (renkli metin ve grafikler)

600 x 600 dpi değerine kadar

Kopya sayısı, maksimum

9999 kopyaya kadar

Fotokopi küçültme / büyütme ayarları

%25-400

Kopyalama ayarları

Çift taraflı kopyalama; Ölçeklenebilirlik; Görüntü ayarları (koyuluk, kontrast, arka plan temizleme, netlik); Tek yaprakta çok sayfa; N veya Z sıralama; İçerik yönlendirme; Harmanlama; Kitapçık; İş oluşturma; Kenardan kenara; İş depolama; Kimlik Kopyası;

Fakslama

Evet

Faks iletim hızı (letter)

3 sec per page

Faks İletim Hızı

33,6 kbps (maksimum); 14,4 kbps (varsayılan) 5 ( 6Standart çözünürlükte 1 numaralı ITU-T test görüntüsünü esas alır. Daha karmaşık sayfalarda veya daha yüksek çözünürlükte daha uzun sürer ve daha fazla bellek kullanır.)

Faks Çözünürlüğü Siyah (en iyi)

300 x 300 dpi değerine kadar

Faks Yayın Konumları

0

Faks belleği

Boş sabit disk miktarına bağlıdır 

Faks Hızlı Aramalar, Maksimum Sayı

En fazla 1000 numara

Güç tüketimi

581 watt (aktif baskı), 21,9 watt (hazır), 1,0 watt (uyku), 0,08 watt (otomatik kapanma/elle açma), 0,08 watt (elle kapatma) (Güç ihtiyaçları, yazıcının satıldığı ülkeye/bölgeye bağlıdır. Çalışma voltajlarında değişiklik yapmayın. Bu, yazıcının hasar görmesine neden olacak ve garantiyi geçersiz kılacaktır.)

Güç

Giriş voltajı: 200 - 240 VAC, 50 Hz

Çalıştırma nem aralığı

%30 - 70 Bağıl Nem

Çalıştırma nem aralığı

%10 - %90

Çalışma ısısı aralığı

15 - 32,5°C

Çalışma ısısı aralığı

50 to 90.5°F

Blue Angel uyumlu

Evet, Blue Angel DE-UZ 219 - yalnızca orijinal HP sarf malzemeleri kullanıldığında sağlanır 7 ( Güç gereksinimleri yazıcının satıldığı ülkeye/bölgeye bağlıdır. Çalışma voltajlarını dönüştürmeyin. Voltajı dönüştürmeniz yazıcının hasar görmesine neden olur ve garantiyi geçersiz kılar. Energy Star değeri tipik olarak 115 V cihaz ölçümlerine ve Blue Angel için 230 V ölçümlerine dayanmaktadır.)

Genel elektrik tüketimi (TEC) numarası

Blue Angel: 1,051 kWh/hafta; Energy Star 3.0: 0,425 kWh/hafta ( Normal Elektrik Tüketimi (TEC) oranı, ürünün 1 hafta boyunca harcadığı normal elektrik miktarını kilowatt saat (kWh) olarak ifade eder.)

Enerji tasarrufu sağlayan teknoloji

HP Auto-On/Auto-Off Teknolojisi; Instant-on Teknolojisi; Anında Kopyalama

Ekolojik etiketler

EPEAT® Silver; CECP; ENERGY STAR® sertifikalı ( 5 Geçerli olduğu konumlarda EPEAT® tescillidir. EPEAT tescili ülkeye göre değişir. Ülkeye göre tescil durumu için //www.epeat.net adresine bakın.)

Energy star sertifikalı

Evet

Emniyet

IEC 60950-1:2005+A1:2009+A2:2013 (Uluslararası); EN60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013 (AB); EN 60825-1:2014/IEC 60825-1:2014 (Sınıf 1 Lazer Ürün); EN 62479:2010/IEC 62479:2010; EN 62471:2008/IEC62471:2006; CE İşareti (Avrupa) ile Düşük Voltaj Direktifi 2014/35/EU; GS Sertifikası (Almanya, Avrupa); Her ülke için gerekli olan diğer güvenlik onayları.

Güvenlik yönetimi

Kimlik yönetimi: Kerberos kimlik doğrulaması, LDAP doğrulaması, 1000 kullanıcı PIN kodu, İsteğe Bağlı HP ve üçüncü taraf gelişmiş kimlik doğrulama çözümleri (örneğin, yaka kartı okuyucular); Ağ: Sertifikalı IPsec/güvenlik duvarı, Ön Paylaşımlı Anahtar, Kerberos kimlik doğrulaması, WJA-10 IPsec yapılandırma eklentisi desteği, 802.1X kimlik doğrulaması (EAP-PEAP; EAP-TLS), SNMPv3, HTTPS, Sertifikalar, Erişim Denetleme Listesi; Veri: Depolama Alanı Şifreleme, Şifrelenmiş PDF ve E-posta (Microsoft'un FIPS 140 doğrulanmış şifreleme kitaplıklarını kullanır), SSL/TLS (HTTPS), Şifrelenmiş Kimlik Bilgileri; Cihaz: HP Sure Start Güvenli Önyükleme (kendini onarım özelliğiyle BIOS Bütünlük Kontrolü), Yetkisiz Erişim Algılama (Saldırılar için sürekli cihaz içi izleme), Beyaz Listeye Alma (yalnızca bilinen iyi kodları yükler), Yerleşik Güvenilir Platform Modülü, HP Connection Inspector, Güvenlik kilidi yuvası, USB bağlantı noktası devre dışı bırakma; Güvenlik yönetimi: HP JetAdvantage Security Manager ile uyumludur, Cihaz Güvenliği Syslog Mesajları Arcsight ve Splunk SIEM'lerde işlenir ve erişilebilir

Minimum boyutlar (G x D x Y)

415,4 x 472 x 399,8 mm 

Maksimum boyutlar (G x D x Y)

415,4 x 1124,4 x 656 mm (yazıcı tamamen açıkken) 

Ağırlık

23,2 kg (Tonerler ile birlikte)

Kutunun içeriği

HP Color LaserJet Enterprise M480f MFP yazıcı; HP Siyah Orijinal LaserJet Toner (~2.400 sayfa) HP Camgöbeği, Macenta, Sarı Orijinal LaserJet Tonerler (her biri ~2.100 sayfa); Başlangıç Kılavuzu; 1 Güç kablosu 3

Baskı kartuşu sayısı

4 (birer tane siyah, mavi, kırmızı, sarı)

Yedek kartuşlar

HP 415A Siyah Orijinal LaserJet Toner (2.400 sayfa) W2030A, HP 415A Camgöbeği Orijinal LaserJet Toner (2.100 sayfa) W2031A, HP 415A Sarı Orijinal LaserJet Toner (2.100 sayfa) W2032A, HP 415A Macenta Orijinal LaserJet Toner (2.100 sayfa) W2033A, HP 415X Yüksek Kapasiteli Siyah Orijinal LaserJet Toner (7.500 sayfa) W2030X, HP 415X Yüksek Kapasiteli Camgöbeği Orijinal LaserJet Toner (6.000 sayfa) W2031X, HP 415X Yüksek Kapasiteli Sarı Orijinal LaserJet Toner (6.000 sayfa) W2032X, HP 415X Yüksek Kapasiteli Macenta Orijinal LaserJet Toner (6.000 sayfa) W2033X (Yazıcınızla birlikte gelen tonerler hakkında baskı kapasitesi bilgisi için bkz. //www.hp.com/go/toneryield. Baskı kapasitesi değerleri ISO/IEC 19798 uyarınca ve sürekli baskıya göre ölçülmüştür. Gerçek baskı kapasiteleri basılan görsellere ve diğer etkenlere göre önemli ölçüde değişir.)

Garanti

Bir yıllık, Yerinde onarım, Haftanın 7 günü 24 saat telefon desteği

Bu ürüne ait yorum bulunamadı! İlk yorum yapan siz olmak ister misiniz?
: 23.611,83 TL
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak tarafımıza geri bildirim yapabilirsiniz.Tavsiye Et
Fiyatı Düşünce Haber Ver